Hakkımızda

HKN Güvenlik, HKN iletişim, HKN telefon, HKN tablet, HKN kurumsal destek gibi alanlarda hizmet vermeye ve hizmet ağımızı her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

Bilgisayar teknik servisi konusunda uzmanlığımla siz değerli müşterilerimizin istek ve memnuniyetleri ön planda tutularak hizmet vermekteyiz.  

Bilişim teknolojileri konusunda vereceğim teknik servis hizmetimizi en kısa sürede planlanmış bir sistem ile kaliteli, verimli ve ekonomik olarak sağlamaktayız.

HKN Bilgisayar, olarak sizlere hem iş ortamınızda hem de ev ortamınızda bilgisayar teknik servis ve bilgisayar teknik destek konusunda hizmet vermekteyiz.

Bilişim teknolojileri alanında verebileceğim hizmetlerimiz online bağlantı kurularak ve ya isteğiniz doğrultusunda sorununuza en kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız.

Yaşayabileceğiniz donanımsal ve ya yazılımsal sorunlarınız ( bilgisayarınızda oluşabilecek anakart, ekran kartı gibi donanımsal sorunları ve ya işletim sisteminin çökmesi, yavaşlaması) uzman kadromuz tarafından anlaşmalı firmalarımıza online bağlantı ile de giderilmektedir.

Bilgisayarınızda oluşan sorun online olarak çözülemiyorsa tamiri ve yenilenmesi hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için yerinizde Teknik Servisimizde gerçekleştirilmektedir.

Yerinizdeki ulaşan markalı ve ya markasız ürünlerinizin sorunları en kısa sürede tespit edilerek çözüme kavuşturulur.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek açısından oluşturduğumuz tüm Türkiye’ye kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyim

metinini farklı bir boyuta çıkarmış olan firmamız; online cihaz takibi, uzaktan backup ve online servis hizmeti gibi yeniliklerle size en yakın çözüm ortağınız olarak güvertede imdadınıza koşuyor.

Ar-Ge birimimiz; soluksuz çalışma yaparak, farklı düşünmeyi, her geçen gün hızla değişen ve gelişen teknoloji ile entegre yeni fikirler üretmeyi, bilgisayarın ötesine ulaşmayı sürdürüyor.

Büyük hedefimiz olan HKN markasını daha da yaygınlaştırmak yolunda bizimle kalın. Unutmayın bilişim rotanızı HKN çizecek.